فیلم دوره آموزشی سخنران پرطرفدار

 چه رازی در میان است؟چرا اینطور می شود؟

مطمئنم که شما هم تجربه کرده اید و در سخنرانی های بسیاری شرکت کرده اید، اما راز مهم چیست؟چرا سخنرانی برخی افراد جذاب و برای مخاطب شنیدنی است اما سخنانی برخی دیگر مخاطبان را به خواب فرو می برد؟

در دوره آموزشی سخنران پرطرفدار دقیقا همین مسأله را مورد بررسی قرار داده ایم که چه کار کنیم سخنرانی ما برای مخاطبان جذاب و شنیدنی باشد.

 

چگونه این محصول آموزشی می تواند باعث موفقیت یک سخنران شود؟

در این محصول اموزشی دقیقا نکاتی بیان شده که خودم در سمینارها و همایشها و کارگاه ها و موارد مشابه ای که داشته ام اجرا نموده و با همین نکاتی که در این محصول آموزشی توضیح داده شده توانسته ام مخاطبانم را تا ساعت ها جذب سخنرانی خود کنم.

 

این محصول آموزشی می تواند موجب افزایش درآمد شما شود

اگر شما یک سخنران هستید طبیعتا بابت سخنرانی های تان پول دریافت می کنید پس اگر این اموزش را تهیه و نکات گفته شده در آن را رعایت نمایید سخنرانی های شما جذاب تر شده و قاعدتا دعوت از شما برای سخنرانی بیشتر و درآمد شما افزایش خواهد یافت.

 

 سرفصل های این دوره آموزشی به شرح ذیل می باشد:

معرفی دوره

بخش اول:قبل از سخنرانی

بخش دوم:شروع سخنرانی

بخش سوم:اصل(بدنه)سخنرانی

بخش چهارم:ادامه اصل(بدنه)سخنرانی

بخش پنجم:پایان سخنرانی

بخش ششم:بررسی ساختار یک سخنرانی

بخش هفتم:آنالیز یک سخنرانی

 

آیا آرزویتان  این نیست  در جایگاه سخنرانان بزرگ قرار بگیرید

اگر همیشه در این آرزو بوده اید که مردم شیفته یسخنرانی های شما شوند هم اکنون می توانید برای تحقق آرزوی خود یک گام بلند بردارید.

 

 مزایای این دوره آموزشی:

1-    به همراه با فایل های ویدیو،فایل صوتی این آموزش نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بتوانید در خودرو،هنگام پیاده روی،ورزش و ... نیز از آن استفاده نمایید.

2-    در تولید این محصول آموزشی از تجربیات سخنرانان بزرگ ایران و جهان استفاده شده است.

3-    بنده بارها مطالب این آموزش را در برگزاری کارگاه ها،سمینارها و سخنرانی هایی که داشتم تست کرده و کاملا نتیجه گرفته ام و با همین شیوه ها مخاطبانم را چندین ساعت جذب صحبت های خودم کرده ام که تصاویر بخشی از آنها در ذیل آمده است.

البته این تصاویر بخش کوچکی از برنامه هایی است که از روستاهای کوچک تا شهرستان های کوچک و بزرگ در آن برنامه داشته ام و به عنوان نمونه این تصاویر را در این صفحه قرار داده ایم.

 

 

 

 

 

 

 

    قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟

قیمت این محصول آموزشی فقط 24هزار تومان می باشد.اگر قرار باشد این مبلغ ناچیز باعث شود فقط یک سخنرانی فقط یک سخنرانی به درخواست  سخنرانی های شما اضافه نماید (دقت داشته باشد فقط یک سخنرانی)شما چندین برابر آن را به دست خواهید آورد،هرچند که من با اطمینان کامل به شما خواهم گفت اگر موارد گفته شده در این آموزش یا حداقل بخشی از آن را نیز در سخنرانی هایتان رعایت نمایید،دعوت از شما برای سخنرانی به شدت افزایش خواهد یافت و طبیعتا درآمد شما هم بیشتر خواهد شد.

 

نتیجه تحقیق دانشگاه استفوردبریج تأیید می کند که تهیه ی این محصول آموزشی کار درستی است.

در تحقیقی که در دانشگاه استنفورد انجام شد به تعدادی کودک ،هرکدام یک مارشملو(نوعی شیرینی خوشمزه) داده شد و به آنها گفته شد در صورتی که برای پانزده دقیقه این مارشملو را نخورند،یک مارشملو دیگر به عنوان جایزه  به آنها داده خواهد شد.هدف محقق در انجام این تحقیق این بوده که این کودکان تا چه حد حاضرند برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود از لذت های کوچک خود صرف نظر کنند.

آیا شما حاضرید امروز مارشملو خودتان(هدف های زودگذر) را مصرف نکنید، به جای آن روی خودتان سرمایه گذاری اندکی انجام دهید تا صاحب مارشملوهای بیشتری شوید؟

 

 مدرس دوره کیست؟

 

از کجا معلوم که این آموزش برای من سخنران مناسب باشد؟

اگر شما سخنران هستید یقین بدانید که این محصول کاملا برای شما مناسب و ایده آل می باشد،هرچند که اگر هم به هر دلیلی از آن ناراضی بودید می تواند از ضمانت ان استفاده نمایید.

 

 شاید برای شما مناسب نباشد اما برای فرد دیگری هم مناسب نیست؟

شاید شما شرایط خاصی دارید که به هر حال این محصول برای شما مناسب نیست اما آیا این محصول برای هیچکدام از اطرافیان شما(اعضای خانواده،دوستان،آشنایان و...)مناسب نیست.

اگر احساس می کنید این دوره آموزشی می تواند برای فرد یا افرادی از کسانی که در اطراف شما حاضر هستند مفید و قابل استفاده باشد، می توانید به عنوان یک  هدیه مناسبتی این دوره را به آنها تقدیم نموده و یا اینکه حداقل از آنها بخواهید سری به صفحه محصول این دوره آموزشی بزنند و پس از مشاهده  توضیحات مربوطه در صورتی که این محصول را برای خود مناسب می دانند نسبت به تهیه ی آن اقدام نمایند.

 

 اگر از این دوره آموزشی استفاده نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

ظاهرا اتفاق خاصی نخواهد افتاد اما آنچه مشخص است شما یک فرصت بسیار بزرگ برای رشد و پیشرفت در کار خود را از دست خواهید داد.

 

 آیا دوست ندارید به سخنرانی تبدیل شوید که همه شیفته و بی تاب صحبت های او باشند؟

 


درسته که کیفیت فیلم های این دوره FULL HD نیست اما یقین داشته باشید به شما کمک خواهد کرد سخنرانی های جذابی برای مخاطبان خود تدارک ببینید و هر روز بر طرفداران سخنرانی های شما اضافه شود.

 

 در صورتی که به هر دلیلی دوست ندارید هزینه ی این محصول  رو به صورت آنلاین پرداخت نمایید می توانید پس از واریز مبلغ فقط 24هزارتومان به کارت شماره 6273811097341165 بانک انصار به نام سید محمد علوی با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا بلافاصله لینک های دانلود برای شما ایمیل یا از طریق تلگرام برایتان ارسال شود.

 

ضمانت محصول آموزشی