صوت کارگاه راه اندازی کسب و کار اینترنتی (ویژه فروشندگان کالا)

 

  دیجی کالا را می شناسید؟

  دیجی کالا یک نمونه ی واقعی است از یک کسب و کار اینترنتی که کارش فروش کالاست.

  همانطور که مطلع هستید کسب و کارهای اینترنتی به سه صورت می باشند:حالت اول:کسب و کارهای اینترنتی که کارشان بیشتر آموزش و مشاوره و ... می باشد که در این حال معمولا محصولات آنها نیز دانلودی می باشد.

  حالت دوم:کسب و کارهای اینترنتی که کارشان فروش کالا می باشد.

  حال سوم:کسب و کارهای اینترنتی که هم کالا می فروشند و هم محصولات دانلودی دارند.

  در این آموزش کار ما با حالت دوم می باشد،یعنی می خواهیم به شما بگوییم چگونه می توانید یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و در آن کالاهای خود را به فروش برسانید.

 

  

   آیا این محصول آموزشی می تواند موجب رونق کسب و کار من شود؟

 اگر در حال حاضر شما فروشنده کالایی هستید و احساس می کنید کالای شما در شهرهای دیگر و یا حتی کل کشور عزیزمان ایران خریدار دارد این محصول می تواند مورد استفاده شما باشد چرا که در آن به شما آموزش داده ایم چگونه یک سایت اینترنتی راه اندازی کنید و کالاهای خود را به سراسر کشور عرضه کنید.

 

 

 

 

 این محصول آموزشی می تواند موجب صرفه جویی در پول شما شود؟

صددرصد.چرا که بخشی از این محصول آموزش طراحی سایت می باشد و اگر شما طراحی سایت را بیاموزید دیگر نیازی نیست میلیون ها تومان هزینه کرده و به فردی بدهید که وب سایت را برای شما طراحی نماید.هر چند که همه چیز در طراحی سایت خلاصه نمی شود و طراحی سایت تنها شروع کار هست و باید برای رسیدن به فروش و رشد کارهای دیگری نیز انجام داد و به موارد زیاد دیگری نیز توجه کرد که در آموزش به طور کامل به آنها پرداخته ایم.

 

    به آرزوی خود نزدیک شده اید

  اگر همیشه در این فکر بودید که کالاهای خود را به صورت اینترنتی و در کل کشور به فروش برسانید الآن خیلی خیلی به آرزوی خود نزدیک شده اید.

 

    مزایای این دوره آموزشی:

 1-این محصول آموزشی فیلم یک کارگاه حضوری است که چند فروشنده در آن حضور داشتند و هم اکنون فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده و کالای خود را به سراسر ایران می فروشند.

  2-فیلم کارگاه به ویدیوهای چند دقیقه ای تبدیل شده تا احیانا موجب خستگی بیننده نشود.

  3-علاوه بر فایل های ویدیویی،صوت کارگاه نیز در قالب همین محصول آموزشی می باشد تا بتوانید در خودرو اتومبیل،موقع ورزش،پیاده روی و ... نیز از آن استفاده نمایید.

  4-همچنین فایل های پی دی اف کارگاه را نیز در همین محصول قرار داده ایم.

  5-چک لیست راه اندازی کسب وکار اینترنتی(ویژه فروشندگان کالا)نیز در قالب همین محصول عرضه شده تا پس از انجام هر کاری آن را تیک زده و مراحل را یکی یکی با موفقیت انجام داده تا به نتیجه برسید.

  

 

 

     شما هم اکنون چند راه دارید که می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید:

  1-بی خیال راه اندازی فروشگاه اینترنتی شده و به همان شیوه ی سنتی و همیشگی کار خود را ادامه دهید.

 2-کار خود را این قدر به تأخیر بیندازید تا روزی که مجبور شوید فروشگاه خود را به صورت یک کسب و کار اینترنتی نیز در بیاورید.

 3-می تونیدمیلیون ها تومان هزینه کنید و کار راه اندازی کسب و کار اینترنتی خودتون رو به شخص دیگری واگذار کنید.

  4-می توانید این محصول آموزشی را تهیه و خودتان هدایت کسب و کارتان را در دست بگیرید.

  دوست دارید کدامیک از راه های بالا رو انتخاب کنید؟

 

 دوست دارید با دیجی کالا و بامیلو همکاری مستقیم داشته باشید؟

  در بخشی از این دوره آموزشی به این نکته پرداخته ایم که چگونه می توانید به عنوان یک فروشنده بافروشگاه های معتبر دیجی کالا و بامیلو همکاری داشته باشید و کالاهای خود را از طریق این دو وب سایت نیز بفروشید.

  شما حتی اگر از کل این دوره آموزشی همین یک مورد را نیز اجرا نمایید می توانید میلیون ها تومان سود کنید.

 

 

 

 

 

 

 

    

قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟
 به هیچ عنوان
  تازه قیمت این محصول آموزشی خیلی هم ارزان است.

  29هزار تومان هم شد پول؟

    همانطور که در بخش قبلی هم گفته شده حتی اگر شما از کل این دوره ی آموزشی فقط نحوه ی فعالیت با وب سایت های دیجی کالا و بامیلو را بیاموزید به تنهایی میلیون ها تومان سود خواهید کرد،تازه بماند که در این دوره ی آموزشی خواهید آموخت چگونه می توانید وب سایت طراحی کنید،علاوه بر فیلم کارگاه، صوت کارگاه،پی دی اف اسلایدهای کارگاه و همچنین چک لیست راه اندازی فروشگاه اینترنتی هم به شما عرضه شده است.

 

 

 

    نتیجه تحقیق دانشگاه استفوردبریج تأیید می کند که تهیه ی این محصول آموزشی کار درستی است.

 در تحقیقی که در دانشگاه استنفورد انجام شد به تعدادی کودک ،هرکدام یک مارشملو(نوعی شیرینی خوشمزه) داده شد و به آنها گفته شد در صورتی که برای پانزده دقیقه این مارشملو را نخورند،یک مارشملو دیگر به عنوان جایزه  به آنها داده خواهد شد.هدف محقق در انجام این تحقیق این بوده که این کودکان تا چه حد حاضرند برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود از لذت های کوچک خود صرف نظر کنند.

آیا شما حاضرید امروز مارشملو خودتان(هدف های زودگذر) را مصرف نکنید، به جای آن روی خودتان سرمایه گذاری اندکی انجام دهید تا صاحب مارشملوهای بیشتری شوید؟

 

 

 مدرس دوره کیست؟

 

 

هم اکنون این فرصت برای شما ایجاد شده که صاحب یک فروشگاه اینترنتی شده،کالای خود را به سراسر ایران فروخته و در فروش محصولات خود همکاری مستقیمی با بزرگترین فروشگاه های اینترنتی ایران ( دیجی کالا و بامیلو) و یکی از بزرگترین و برترین فروشگاه های اینترنتی  در خاور میانه(دیجی کالا) داشته باشید.

 

 

دوست ندارید بازار شما بزرگ تر شده به جای مردم یک منطقه یا شهر ، کل ایران مشتری شما شوند؟

  شاید برای شما مناسب نباشد اما برای فرد دیگری هم مناسب نیست؟

  شاید شما شرایط خاصی دارید که به هر حال این محصول برای شما مناسب نیست اما آیا این محصول برای هیچکدام از اطرافیان شما(اعضای خانواده،دوستان،آشنایان و...)مناسب نیست.

    اگر احساس می کنید این دوره آموزشی می تواند برای فرد یا افرادی از کسانی که در اطراف شما حاضر هستند مفید و قابل استفاده باشد، می توانید به عنوان یک  هدیه مناسبتی این دوره را به آنها تقدیم نموده و یا اینکه حداقل از آنها بخواهید سری به صفحه محصول این دوره آموزشی بزنند و پس از مشاهده  توضیحات مربوطه در صورتی که این محصول را برای خود مناسب می دانند نسبت به تهیه ی آن اقدام نمایند.

   افراد ضعیف تر از شما توانستند شما نمی توانید؟

  خیلی از افرادی که علم و دانش کمتری نسبت به شما دارند هم اکنون کسب و کار اینترنتی دارند ، اما شما که خودتان را می شناسید و می دانید توانایی  کافی برای ورود به این عرصه را دارید چرا به خودتان مطمئن نیستید؟

 

   اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

    مطمئن باشید که اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنید هیچ اتفاق خاصی شما را تهید نخواهد افتاد ولی یقین داشته  باشید که فرصت بسیار بزرگ و خوبی  را از دست داده اید.

 

  

 در صورتی که به هر دلیلی دوست ندارید هزینه ی این محصول  رو به صورت آنلاین پرداخت نمایید می توانید پس از واریز مبلغ فقط 13هزارتومان به کارت شماره 6273811097341165 بانک انصار به نام سید محمد علوی با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا بلافاصله لینک های دانلود برای شما ایمیل یا از طریق تلگرام برایتان ارسال شود.

 

ضمانت محصول آموزشی