سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک

 

مشاهده و دانلود بخشی از این دوره آموزشی(کلیک بر روی تصویر زیر)

 

در این دوره آموزشی به شما خواهیم گفت که حتی اگر در ماه درآمد اندکی دارید چگونه پس اندازهای کوچک خود را روی سکه و طلا سرمایه گذاری نمائید.

البته اگر می خواهید بهانه بیاورید که از حقوق چندرغاز ما چیزی برای پس انداز باقی نمی ماند باید این نکته را یادآور شویم که در بخشی از این دوره آموزشی به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید ماهیانه بخشی از درآمد حتی اندک خود را برای پس انداز و سرمایه گذاری کنار بگذارید.

یه خواهش ازتون دارم که بهانه ها رو کنار بزارین دوره رو دقیقا متناسب با افراد کم درآمد طراحی کردیم و قیمت اون رو طوری گذاشتیم که کسی نگه گرونه.

فایل های صوتی دوره در قسمت فایل های همراه دوره برای شما قرارداده شده تا در هنگام ورزش،پیاده روی،رانندگی و ... بتوانید از آن استفاده نمائید.

اسلایدهای دوره آموزشی وهمچنین چک لیست مربوط به دوره آموزشی نیز برای بهره بردن کامل از این دوره آموزشی در قسمت فایل های همراه دوره قرار داده شده است.

 

قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟

با پولی که بابت تهیه این دوره آموزشی پرداخت می کنید اگر وارد یک فروشگاه مواد غذایی بشین حتی چندتا دونه پسته هم به شما نمیدن در صورتی که اگر این دوره آموزشی رو ببینید و به گفته های اون عمل کنید می تونید با پولی که به دست میارین  ماهانه چندین کیلو پسته بخرین .

با مشاهده این دوره آموزشی خواهید آموخت چگونه حتی با درآمد اندکی که دارید خواهید توانست یک سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا انجام دهید.

در پایان این دوره آموزشی خواهید آموخت که چگونه می توانید بخشی از درآمد خود را کنار گذاشته و روی سکه و طلا سرمایه گذاری نموده تا بتوانید پس از چند سال  به استقلال مالی برسید.

 

مدرس دوره کیست؟

فقط چند دقیقه از این محصول چندصدهزارتومان می ارزد

در بخشی از این دوره آموزشی یک راه اصولی برای چانه زدن هنگام خرید طلا به شما آموزش داده شده که تنها همین یک نکته می تواند مبلغ بسیار زیادی صرفه جویی پولی در موقع خرید طلا برای شما ایجاد نماید، آموزش ها و نکات مهم دیگر هم به جای خود

   اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مطمئن باشید که اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنید هیچ اتفاق خاصی شما را تهدید نخواهد کرد ولی یقین داشته  باشید که فرصت بسیار بزرگ و خوبی  را از دست داده اید.

آنچه در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

فیلم معرفی

دلایل اهمیت طلا

راههای سرمایه گذاری بر روی سکه و طلا ومعرفی بهترین روش ها

خرید فیزیکی سکه و طلا

روش های خیرد فیزیکی

خرید سکه

انواع سکه

خرید سکه بهار آزادی

خرید سکه های امامی

خرید ربع سکه بهار آزادی

خرید نیم سکه بهار آزادی

خرید سکه یک گرمی

نکاتی بسیار مهم در رابطه با خرید سکه

رسیدن به استقلال مالی با سرمایه گذاری های کوچک بر روی سکه و طلا

خرید طلا و جواهرات(خرید طلای فیزیکی)

حالت های مختلف خرید فیزیکی

خرید شمش طلا

خرید طلا و جواهرات زینتی

نکاتی بسیار مهم در مورد طلا

نکاتی مهم در خرید طلا

نحوه محاسبه قیمت طلا توسط خودتان و چانه زدن اصولی

خرید سهام شرکت های معدنی

قراردادهای آتی سکه

بازار فارکس

طلا و شمش آنلاین

صندوق های ETF

مزایای سرمایه گذاری در صندوق های ETF

چهار گام شروع سرمایه گذاری

تبدیل سکه به گواهی

بررسی و معرفی یک کارگزاری

پیشنهاد ویژه

بررسی چند سایت مرتبط با دوره آموزشی

جمع بندی دوره

 

این محصول را می خواهم اما نمی خواهم آنلاین پرداخت کنم

 در صورتی که به هر دلیلی دوست ندارید هزینه ی این محصول  رو به صورت آنلاین پرداخت نمایید می توانید پس از واریز مبلغ فقط 11هزارتومان به کارت شماره 6273811097341165 بانک انصار به نام سید محمد علوی با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا بلافاصله لینک های دانلود برای شما ایمیل یا از طریق تلگرام برایتان ارسال شود.

 همچنین می توانید با هزینه ای کمتر فایل صوتی دوره آموزشی سرمایه گذاری مطمئن بر روی سکه و طلا با درآمد اندک را تهیه نمایید.جهت دریافت فایل صوتی این دوره آموزشی اینجا را کلیک نمایید.

 

ضمانت محصول آموزشی