دوره آموزشی تنها راه ثروتمندشدن در ایران


نظر مردم در مورد ثروت چیست؟

 حتی یک نفر هم  در دنیا پیدا نمی شود که به ثروتمندشدن علاقه نداشته باشد،همه دوست دارند ثروتمند شوند.

 ثروت هم مثل چیزهای دیگر قاعده و قانون دارد و می توان گفت در هر کشوری شرایط متفاوتی دارد به عنوان مثال فردی که در اروپا زندگی می کند با فردی که در ژاپن زندگی می کند و یا فردی که در ایران و سایر کشورها زندگی می کند شرایط متفاوتی دارد.

 می خواهم در این دوره آموزشی به شما بگویم که تنها راه ثروتمند شدن در ایران چیست؟

  ثروتمندشدن شق القمر نمی خواهد فقط باید راهش را بلد بود.

 یقین داشته باشید با تهیه این دوره ی آموزشی تنها  راه ثروتمندشدن را خواهید آموخت اما تا اقدامات گفته شده را اجرا نکرده و عملی نسازید ثروتمند نخواهید شد.

 تهیه این دوره آموزشی چه دستاوردی برای من خواهد داشت؟

 در پایان این دوره آموزشی تنها راه ثروتمندشدن در ایران را خواهید آموخت.

 

 آیا می دانستید چرا برخی افراد با کار شبانه روزی هم ثروتمند نمی شوند؟

 چون این راهش نیست،با کار بیشتر ما به پول بیشتری خواهیم رسید و فقط پول هایمان بیشتر می شود.

  با توجه به شرایط تقریبا خاص اقتصادی موجود در کشور عزیزمان ایران باید پول را وارد چرخه ای بکنیم که برایمان کارکند یعنی هم خودمان پول در بیاوریم و هم پولمان برایمان پول دربیاورد.

 شاید ذهنتان به سمت سرمایه گذاری رفته باشد،خوب یکی از راه هایش هم همین است امام باز هم راههای بهتری برای کسب پول از پول وجود دارد که در نهایت موجب ثروتمندشدن ما خواهد شد.

  فردی که با سه میلیون تومان حقوق در ماه مغازه 200000000 تومانی خرید.

  در بخشی از این دوره آموزشی ماجرایی را برایتان تعریف می کنیم و به شما اثبات می کنیم که با حقوق سه میلیون تومان در ماه می شود یک مغازه 200000000 تومانی خرید.

  یقین داریم که این داستان نظر شما در مورد پول و ثروت و موارد مرتبط با آن را کاملا تغییر خواهد داد.

    مزایای این دوره آموزشی:

1-این دوره آموزشی علاوه برفیلم های آموزشی شامل فایل های mp3نیز می باشد که شما می توانید در ماشین،هنگام پیاده روی ،ورزش روی تردمیل و یا انجام سایر کارهای روزمره  به گوش دادن فایل ها اقدام نمایید.

2-از گفتن مباحث بی ارزش کاملا خودداری شده و موارد ذکر شده کاملا منطبق با ضوابط و شرایط کشور عزیزمان ایران می باشد.

3-قیمت این دوره آموزشی را به اندازه ای اندک گذاشته ایم که همه بتوانند از آن استفاده نمایند و کسی از این بابت نگرانی و بهانه ای نداشته باشد.

   قیمت این محصول آموزشی گران نیست؟

متأسفانه همیشه دید ما نسبت به آموزش و محصولات آموزشی همین گونه است.فراموش نکنید که شما در حال حاضر دارید روی خودتان سرمایه گذاری می کنید.

شما دوست دارید هر ساله صدها و شاید یکی دو میلیون برای کفش و پوشاک و ... خود هزینه کنید اما چرا فکر می کنیم مبلغ فقط 18هزار تومان که قرار است موجب ثروتمندشدن ما شود مبلغ بالایی است؟

مطمئن باشید اگر این آموزش را تهیه و اجرا نمائید در کمتر از یک سال می توانید حداقل چندین و چند برابر آن را به دست آورید.

 نتیجه تحقیق دانشگاه استفوردبریج تأیید می کند که تهیه ی این محصول آموزشی کار درستی است.

در تحقیقی که در دانشگاه استنفورد انجام شد به تعدادی کودک ،هرکدام یک مارشملو(نوعی شیرینی خوشمزه) داده شد و به آنها گفته شد در صورتی که برای پانزده دقیقه این مارشملو را نخورند،یک مارشملو دیگر به عنوان جایزه  به آنها داده خواهد شد.هدف محقق در انجام این تحقیق این بوده که این کودکان تا چه حد حاضرند برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود از لذت های کوچک خود صرف نظر کنند.

آیا شما حاضرید امروز مارشملو خودتان(هدف های زودگذر) را مصرف نکنید، به جای آن روی خودتان سرمایه گذاری اندکی انجام دهید تا صاحب مارشملوهای بیشتری شوید؟

 مدرس دوره کیست؟

   از کجا معلوم که راهکارهای این آموزش در ایران قابل اجرا باشد؟

تقریبا همه ی افراد ثروتمند در ایران از همین راه به ثروت رسیده اند مگر اینکه یا ارث بزرگی بهشون رسیده باشد یا اینکه صاحب کسب و کار و یا شغل خیلی خاص با درآمد خیلی بالا باشند،در غیر اینصورت بقیه افرادکه بیشتر منظورما قشر متوسط رو به پایین است از همین راه و روش ثروتمند شده اند که در این دوره آموزشی به آن پرداخته ایم.

   افرادی با درآمد به مراتب کمتر ازشما توانستند،شما نمی توانید؟

خیلی از افرادی که درآمدشان از شما بزرگواری که هم اکنون با تردید در حال خواندن این مطالب هستید کمتر هست به ثروت های خوبی رسیده اند چون در زمان مناسب آموزش های لازم رادیده و مسیر درست را یافته اند ولی شما نسبت به خودتان شک و تردید دارید؟

   اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنم چه اتفاقی خواهد افتاد؟

مطمئن باشید که اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنید هیچ اتفاق خاصی شما را تهدید نخواهد کرد ولی یقین داشته  باشید که فرصت بسیار بزرگ و خوبی  را از دست داده اید.

اگر این محصول آموزشی را تهیه نکنم قرار است با پول آن چه کار مثبت دیگری انجام دهم؟

احتمالا این 18هزار تومان را خرج یک لذت زودگذر مثل فست فود،ساندویچ،پیتزا و ... خواهید کرد و همانگونه که اشاره شد فقط دقایقی به شما لذت خواهد داد اما تهیه ی این محصول آموزشی و استفاده بردن از آن می تواند تا پایان عمر برای شما مفید و مثمرثمر باشد.

شما دوست دارید کدام یک را انتخاب کنید؟لذت زوگذر یا استفاده ی دائمی؟

این محصول را می خواهم اما نمی خواهم آنلاین پرداخت کنم

 در صورتی که به هر دلیلی دوست ندارید هزینه ی این محصول  رو به صورت آنلاین پرداخت نمایید می توانید پس از واریز مبلغ فقط 18هزارتومان به کارت شماره 6273811097341165 بانک انصار به نام سید محمد علوی با یکی از شماره های 07152855480 و یا 09176858460 تماس حاصل نمایید تا بلافاصله لینک های دانلود برای شما ایمیل یا از طریق تلگرام برایتان ارسال شود.

 همچنین می توانید با هزینه ای کمتر فایل صوتی دوره آموزشی تنها راه ثروتمندشدن در ایران را تهیه نمایید.جهت دریافت فایل صوتی این دوره آموزشی اینجا را کلیک نمایید.

 

ضمانت محصول آموزشی