درباره ما

من سید محمد علوی هستم.متولد سال 1362.مدرک تحصیلی بنده در حال حاضر کارشناسی مدیریت بازرگانی هستش. من از حدود ده سال پیش به کسب و کار اینترنتی روی آوردم و از این طریق درآمدهایی رو نیز کسب کردم.


چندین سال هست که در زمینه ی مهارت های کسب و کار شامل ایده پردازی در کسب و کار، شروع کسب و کار،سودآوری کسب و کارها، همچنین در زمینه ی برگزاری سمینار،همایش و دوره های آموزشی فعالیت می نمایم.

در این وب سایت مایلم حاصل تجربیات ،مطالعات و تحقیق و پژوهش های خودم رو در قالب مقاله،فیل های صوتی،فایل های ویدیویی و همچنین دوره های آموزشی با شما عزیزان به اشتراک گذارم.

امیدوارم بتوانم کمکی به مردم و علی الخصوص جوانان عزیز سرزمینم کشور انجام دهم.

همچنین آموزش ها و دوره های آموزشی ویژه ای نیز در مورد راه اندازی و درآمدزایی از طریق اینترنت در سایت قرار داده ام که پیشنهاد می کنم حتماً استفاده نمایید.

تاکنون به عنوان سخنران در چندین سمینار،وبینار،همایش و دوره آموزشی در زمینه ی مدیریت کسب و کار(شامل کسب و کارهای فیزیکی و اینترنتی) شرکت نموده ام که خوشبختانه مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفته است.

بنده در سال 1389 شرکت مهروب رو راه اندازی کردم که در زمینه آموزش و فروش دستگاه و لوازم مهرسازی و ارائه خدمات به هموطنان در سراسر کشور فعالیت می نماید.من در این شرکت مسئول آموزش هستم و همانگونه که اشاره کردم ایده ی ایجاد این شرکت که به صورت اینترنتی و همچنین فیزیکی و حضوری نیز فعالیت می نمایداز بنده بوده است.

در زمینه تولید محتوای آموزشی و غیر آموزشی نیز فعالیت می نمایم.به چندین نرم افزار رایانه ای مرتبط با کارهایی که انجام می دهم نیز مسلط هستم.

در این مقال هدفم این نیست که از خودم تعریف کنم، بلکه می خوام خودم رو به شما معرفی کنم تا اگه در جاهای دیگه ای در اینترنت، وب سایت یا محصول آموزشی رو دیدین که من در حال آموزش دادن اون بودم تعجب نکنید.

یکی از زمینه های دیگری نیز که من در اون فعال هستم طراحی وب سایت هستش . به عنوان مثال همین وب سایت  توسط خود من طراحی شده که البته در طراحی اون از سامانه سایت ساز نقش سایت استفاده کردم.

البته دریکی از آموزش های همین وب سایت من طراحی وب سایت رو با استفاده از سامانه سایت ساز نقش سایت به طور کامل آموزش دادم.

همچنین به عنوان مدرس آموزشگاه های آنلاین فرانش و خودیاد نیز مشغول به فعالیت هستم.

برگزارکننده ی دوره های آموزشی کسب و کار در بنیاد علمی آموزشی دانشجویار نیز می باشم.

 همه می دونیم که در حال حاضر مشکل بزرگ کشور ما اشتغاله.

در کشور ما همه با مشکل اشتغال و حتی در صورت اشتغال با مشکل کمبود درآمد مواجه هستند، یعنی درآمدی که دارند نیازهای مادی اونا رو برطرف نمیکنه.

 رسالت های بزرگ این وب سایت:

این وب سایت دو رسالت بزرگ بر عهده دارد:

1- به افرادی که بیکار هستند کمک خواهیم کرد تا صاحب شغل شوند

2-به صاحبان مشاغل و شرکت های کوچک کمک خواهیم کرد تا درآمد خود را افزایش دهند

امیدوارم که دلتون خوش و جیب تون پر از پول باشه

چندین سال هست که در زمینه ی مهارت های کسب و کار شامل ایده پردازی در کسب و کار، شروع کسب و کار،سودآوری کسب و کارها، همچنین در زمینه ی برگکزار سمینار،همایش و دوره های آموزشی فعالیت می نمایم.

در این وب سایت مایلم حاصل تجربیات ،مطالعات و تحقیق و پژوهش های خودم رو در قالب مقاله،فایل های صوتی،فایل های ویدیویی و همچنین دوره های آموزشی با شما عزیزان به اشتراک گذارم.

امیدوارم بتوانم کمکی به مردم و علی الخصوص جوانان عزیز کشورم ایران انجام دهم.